REKLAMA

Kolizja w Tyczynie. Sprawcą pijany kierowca

TYCZYN / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło we wtorek w Tyczynie. Kierujący oplem, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się ze skodą. Okazało się, że kierujący oplem był pijany. Do wyjaśniania sprawy został zatrzymany w policyjnym areszcie. 

Do zdarzenia doszło we wtorek, około godz. 17:30 w Tyczynie. Jak ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący oplem, 60-letni mieszkaniec Tyczyna, jadąc ulicą Grunwaldzką chciał skrćcić w lewo na skrzyżowaniu, nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w skodę jadąca ul. Armii Krajowej kierunku Kielnarowej. W wyniku tego zdarzenia ranna została 26-latka kierująca skodą.

Na miejscu okazało się, że 60-latek był pijany. Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zabezpieczyli samochód, a mężczyzna do czasu wyjaśnienia sprawy trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj policjanci przedstawili mu zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Fot: archiwum KMP Rzeszów

Źródło: KMP Rzeszów

14-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.