REKLAMA

Kolizja w Przemyślu. Zderzyły się 3 samochody

PRZEMYŚL / PODKARPACIE. W poniedziałek około godz. 16, na ul. Lwowskiej miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów. Pasażer jednego z samochodów został przewieziony do przemyskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze Ruchu Drogowego ustalili, że kierujący fiatem bravo jadąc lewym pasem w kierunku centrum miasta, na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z ul. Przejazdową zauważył osobowego hyundaia – samochód „nauki jazdy”, który wykonywał manewr zawracania. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia zaczął hamować i zjeżdżać na prawy pas ruchu. W tym momencie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną latarnię, a następnie w hyundaia.

Foto: KMP Przemyśl

Kilkanaście sekund po wyżej opisanym zdarzeniu kierujący oplem vectra, jadący w kierunku Przemyśla, widząc zdarzenie drogowe rozpoczął hamowanie lecz jego prędkość nie pozwoliła na bezpieczne zatrzymanie pojazdu, w wyniku czego najechał na tył samochodu „nauki jazdy”. Uszkodzeniu uległy wszystkie pojazdy, dlatego też zatrzymano dowody rejestracyjne.

25-letni mieszkaniec Przemyśla, który prowadził fiata, był trzeźwy. Trafił do szpitala. Hyundaia prowadziła mieszkanka pow. jarosławskiego. Jechał z nią drugi kursant i instruktor. Oplem kierował 21-latek z powiatu przemyskiego.

Kolizja zakończyła się ukaraniem mandatami, kierującego fiatem bravo i kierującego oplem vectra.

mf

Foto: KMP Przemyśl

Źródło: KMP Przemyśl

30-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)