REKLAMA

Funkcjonariusz Policji z Sanoka ze srebrem (ZDJĘCIA)

SANOK/ PODKARPACIE. Funkcjonariusz sanockiej komendy, st. sierż. Sebastian Hombek, na co dzień policjant ruchu drogowego, w lipcu w zawodach w kulturystyce i fitness w Kielcach wywalczył srebrny medal.

Pasją st. sierż. Sebastiana Hombka jest kulturystyka. Posiada tytuł licencjonowanego trenera personalnego,a na co dzień pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku. Już jako nastolatek lubił sport, a po studiach rozpoczął swoją przygodę z kulturystyką, która bardzo szybko stała się jego pasją. Trenuje od 6 lat. Dyscyplina sportu, którą uprawia z jednej strony wymaga wielu wyrzeczeń, z drugiej daje ogromną satysfakcję. Sukcesy, jakie odnosi motywują go do dalszej ciężkiej pracy.

W tym roku wystartował w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness, a w kwietniu awansował do półfinałów, dzięki którym znalazł się w czołówce klasycznych kulturystów w Polsce. W lipcu wziął udział w Grand Prix Binkowski Resort w Kulturystyce i Fitness w Kielcach. Tam w kategorii wagowej do 80 kg, wywalczył srebrny medal. Zawody były ukoronowaniem półrocza kulturystycznego w Polsce.

Niebawem przed sanockim policjantem kolejne wyzwanie. W październiku 2017 roku, chce zawalczyć o tytuł mistrza podczas zawodów – w Katowicach, na tzw. Diamond CUP, który jest przepustką do mistrzostw Europy.

Kibicujemy st.sierż. Sebastianowi i życzymy mu dalszych sukcesów w spełnianiu swojej pasji.

 

źródło: Podkarpacka Policja

26-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)