REKLAMA

15-miesięczny chłopczyk ciężko ranny po zderzeniu roweru z osobówką (ZDJĘCIA)

IWONICZ / PODKARPACIE. 15-miesięczne dziecko ucierpiało w wypadku drogowym, do jakiego doszło w Iwoniczu. Przewożący je rowerem ojciec, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał przed nadjeżdżającą toyotę. Dziecko z ciężkimi obrażeniami zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 17, na ulicy Floriańskiej w Iwoniczu. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 37-letni kierujący rowerem, na którym przewoził swojego 15-miesięcznego synka, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał bezpośrednio przed toyotę. Dziecko z poważnymi obrażeniami zostało przetransportowane śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. 37-latek odniósł niegroźne obrażenia.

Iwonicki odcinek drogi krajowej 28 przez około 4 godziny był całkowicie nieprzejezdny. Policjanci wyznaczyli objazdy. Kierujący toyotą był trzeźwy, rowerzyście pobrano krew do badań.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP Krosno

11-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline