REKLAMA

Zbieramy pieniądze na „Łazienkę dla Marcina”. Chłopiec, jak mało kto zasługuje na nią! (FILM, ZDJĘCIA)

ZAŁUŻ / PODKARPACIE. O chorobie Marcina Kasprzyckiego z Załuża informowaliśmy już na naszym portalu. Zarówno rodzina, znajomi oraz członkowie Stowarzyszenia Mieszkańców i Sympatyków Załuża organizowali akcje mające na celu wesprzeć 9-letniego chłopca.Tym razem przy współpracy z Fundacją Czas Nadziei, zbieramy pieniądze na remont łazienki.

Marcin jest nieuleczalnie chory, od urodzenia cierpi min. na wodogłowie, przepuklinę oponowo – rdzeniową i padaczkę. Mimo tego jest pogodnym dzieciakiem, na którego buzi często gości uśmiech.

Dla mamy 9-latka, sporym utrudnieniem w codziennym życiu jest brak łazienki przystosowanej do potrzeb chłopca. Firma Decor Studio Eliza Radwańska zajęła się już projektowaniem wnętrza. Potrzeba bowiem wyburzyć ścianę i na łazienkę zaadoptować dodatkowo spiżarnię. Koszt całej inwestycji to około 25 tys. zł.

Wsparcia w wysokości 5 tys. zł udzieli Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku. Na koncie Fundacji Czas Nadziei czekają pieniądze z ubiegłorocznego transportu nakrętek, kolejne 5 tys. zł. Ponadto z ostatkowego balu charytatywnego czeka ponad 6 tys. zł. Do pełnej puli brakuje około 10 tys. zł.

Aby nie czekać kolejnych miesięcy na zbieranie środków Stowarzyszenie Mieszkańców i Sympatyków Załuża razem z Fundacją Czas Nadziei rozpoczęły działania wspierające tę inicjatywę.

Pomóc można wpłacając pieniądze na konta bankowe:

Stowarzyszenia Mieszkańców i Sympatyków Załuża
nr konta: 29 2030 0045 1110 0000 0384 2820
z dopiskiem: „Łazienka dla Marcina”

Fundacja Czas Nadziei
nr konta: 15 8642 1184 2018 0037 4228 0001
z dopiskiem: „Łazienka dla Marcina”

Liczymy na wsparcie naszych Widzów i Czytelników, którzy niejednokrotnie pomogli w podobnych akcjach!

O efektach działań będziemy informować Państwa na bieżąco na portalu Esanok.pl.

15-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline