Wezwał policję bo… brakowało mu 50 groszy na piwo
PODKARPACIE. Mieszkaniec miejscowości Mostki będzie odpowiadał przed sądem za bezzasadne wezwanie policji. Mężczyzna zadzwonił do dyżurnego komendy prosząc o pomoc. Dzielnicowemu, który przybył na miejsce powiedział, że brakuje mu 50 groszy na piwo.
Wczoraj przed godz. 11, do komendy zadzwonił mieszkaniec miejscowości Mostki w gminie Jarocin informując, że prosi o pomoc, ponieważ został okradziony. Dyżurny komendy na miejsce skierował dzielnicowego, który ustalił, że żadnej kradzieży nie było i mężczyźnie nic nie jest, poza tym, że był nietrzeźwy. Okazało się, że 38-latek wezwał policję, gdyż zabrakło mu 50 groszy, aby kupić sobie kolejne piwo.
Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Mężczyzna odpowie za bezpodstawne zgłoszenie interwencji.

KPP Nisko
28-10-2016
Udostępnij ten artykuł znajomym:
Udostępnij
Napisz komentarz przez Facebook
Tagi: 38-latek, 50 groszy na piwo, alkohol, bezpodtsawne zgłaszanie interwencji, dzielnicowy, KPP Nisko, kronika policyjna, odpowie przed sądem, pijany mężczyzna, piwo, podkarpacie, policja, Wezwał policję bo... brakowało mu 50 groszy na piwo