REKLAMA

Policyjny pościg za pijanym kierowcą. 26-latek trzeźwieje w areszcie

STALOWA WOLA / PODKARPACIE. Stalowowolscy policjanci zatrzymali 26-letniego kierowcę renault Megane, który dzisiaj w nocy nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Badanie wykazało, że mężczyzna był pijany, miał 1,84 promila alkoholu w organizmie. 

Dzisiaj w nocy tuż po godz. 3, policjanci patrolujący ulicę 11-go Listopada zauważyli samochód, którego kierowca nie utrzymywał prostego toru jazdy. Funkcjonariusze postanowili go skontrolować. Podali sygnały do zatrzymania, jednak kierowca renault zlekceważył je i przyśpieszył.

303-119141

Policjanci ruszyli w pościg. Kierowca renault uciekał ulicą 11-go Listopada, potem skręcił w ulicę Okrężną, na skrzyżowaniu z ulicą Piaskową zbagatelizował znak stop i po wjechaniu na ulicę Górka na zakręcie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w latarnię z takim impetem, że na auto spadła lampa. Pojazd obrócił się jeszcze i uszkodził ogrodzenie. Kierowca wysiadł z pojazdu i zaczął uciekać pieszo. Po krótkim pościgu został zatrzymany przez policjanta.

Po wylegitymowaniu okazało się, że był to 26-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Od mężczyzny czuć było wyraźnie woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało u kierowcy renault megane 1,84 promila. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. 26-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

KPP Stalowa Wola

13-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline