REKLAMA

Monitoring wychwycił złodzieja alkoholu. Grozi mu nawet 5 lat

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Monitoring sklepowy i czujność ochrony pomogła policjantom w ustaleniu sprawcy kradzieży sklepowych. Z policyjnych ustaleń wynika, że 19-latek z Jarosławia kilkukrotnie kradł w jednym ze sklepów drogie alkohole. Zaraz po kradzieży szybko opuszczał sklep.

Cały proceder nagrały kamery, a zaalarmowani policjanci wytypowali sprawcę. Kilka dni temu młody człowiek został zatrzymany, gdy dokonywał podobnej kradzieży na terenie Przemyśla. Teraz odpowie karnie.

303-118602

19-latek z Jarosławia odpowie za kradzieże sklepowe. Z policyjnych ustaleń wynika, że młody mężczyzna przez dwa ostatnie miesiące dokonywał kradzieży w jednym ze sklepów samoobsługowych na terenie Jarosławia. Sprawca wchodził do sklepu i wybierał z półek drogie alkohole, a potem w pośpiechu wychodził. Pokrzywdzona firma wyceniła straty na ponad 1800 złotych.

Przedstawiciel pokrzywdzonej firmy zawiadomił o tym zdarzeniu policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli i przejrzeli sklepowy monitoring. Na podstawie tych nagrań wytypowano sprawcę kradzieży. Z policyjnych ustaleń wynika, że to mężczyzna znany policjantom w związku z wcześniejszymi kradzieżami.

Kilka dni temu mężczyzna został zatrzymany na terenie Przemyśla, podczas kradzieży. Mieszkaniec Jarosławia trafił do policyjnego aresztu. Policjanci z jarosławskiej komendy przedstawili mu już zarzuty. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

KPP Jarosław

02-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline