REKLAMA

Czwórka dzieci pod opieką pijanej matki!

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Pijana matka opiekowała się czworgiem swoich dzieci. Ojciec również był nietrzeźwy. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że kobieta miała ponad 2 promile alkoholu, a mężczyzna ponad promil w organizmie. Funkcjonariusze przekazali dzieci pod opiekę rodziny. Materiały w tej sprawie zostaną przekazane do sądu rodzinnego.

Wczoraj po godz. 22 w Ustrzykach Dolnych, policjanci zostali wezwani na interwencję dotyczącą awantury pomiędzy dwoma kobietami. Okazało się, że jedna z kobiet jest matką czworga dzieci przebywających w mieszkaniu, druga jest jej koleżanką. Kobiety piły razem alkohol.

Interwencję zgłosił 40-letni ojciec dzieci, który wrócił z pracy. 39-letnia matka dzieci miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Jej partner, który wezwał policję, także był pijany. Alkomat wskazał u niego ponad promil.

Pijana kobieta opiekowała się czworgiem dzieci w wieku od 8 do 11 lat. Dzieci zostały przekazane pod opiekę najbliższych członków rodziny. Informacje w tej sprawie policjanci prześlą do sądu rodzinnego.

KPP Ustrzyki Dolne

24-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.