REKLAMA

Awanturnik na pokładzie. Gryzł i kopał funkcjonariuszy

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wyjątkowo niepokorny był pasażer samolotu, lecącego w sobotę 24 września z Londynu na lotnisko w Rzeszowie – Jasionce. 41- letni mieszkaniec Przemyśla podczas lotu z Anglii, nie wykonywał żadnych poleceń załogi, awanturował się i był agresywny.

14-99820

Pasażerowie samolotu byli zaniepokojeni nieodpowiedzialnym zachowaniem mężczyzny. Na prośbę kapitana samolotu funkcjonariusze z Placówki SG w Rzeszowie – Jasionce zaraz po wylądowaniu podjęli interwencję . 41 – latek nie chciał zastosować się tym razem do poleceń strażników granicznych, dlatego użyto wobec niego środka przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek. Mężczyzna doprowadzony do pomieszczeń placówki SG  dalej się awanturował, próbował nawet kopać i gryźć funkcjonariuszy SG. Po przeprowadzeniu badań na zawartość alkoholu w jego organizmie okazało się, że wynik jest pozytywny.

Pasażer trafił więc na Izbę Wytrzeźwień w Rzeszowie. Za zakłócanie porządku na pokładzie statku powietrznego zostanie ukarany mandatem karny.

BOSG

26-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.