REKLAMA

Alarm bombowy w Sanoku. SMS o podłożeniu ładunku (PIERWSZE ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Trwa akcja policyjna pod Biedronką na Dąbrówce (koło stacji paliw). Wiadomo, że nieznany sprawca wysłał SMS z informacją o podłożonej w budynku bombie, która ma wybuchnąć dzisiaj między 10 a 22.

Wiadomość tekstową z internetowej bramki SMS otrzymała w nocy jedna z osób z kadry kierowniczej. Rano po odczytaniu wiadomości poinformowała o zagrożeniu przełożoną. Wówczas kierowniczka sklepu podjęła decyzję o ewakuacji personelu i klientów. Natomiast nie zapadła jeszcze decyzja, czy zarządzona będzie ewakuacja pozostałych sklepów i biur funkcjonujących w pobliżu Biedronki.

12foto

Teren został zabezpieczony przez policję. Na miejscu są już także funkcjonariusze ze specjalnego zespołu minersko-pirotechnicznego. Odłączono gaz i prąd.

Nigdy nie można lekceważyć takiej informacji, tym bardziej, że w pobliżu znajduje się stacja paliw. Bezpieczeństwo osób tam pracujących i klientów jest dla nas najważniejsze – mówi Anna Oleniacz, oficer prasowy KPP Sanok.

23-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.