REKLAMA

Zatrzymany podczas kradzieży drewna z lasu

MANASTERZEC / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę, gdy ten wywoził z lasu kradzione drewno. Mieszkaniec Manasterca złapany na gorącym uczynku, z tego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodu.

W ubiegłym tygodniu policjanci wydziału kryminalnego leskiej komendy Policji uzyskali informację na temat kradzieży drewna z lasów leśnictwa Manasterzec. W czwartek o godz. 5 rano funkcjonariusze zatrzymali 49-letniego mieszkańca Manasterca, który przyjechał do lasu swoim samochodem terenowym po drewno, jakie wcześniej przygotował ze ściętych nielegalnie jesionów i buków. Policjanci ustalili, że kradzione drewno mężczyzna sprzedawał na terenie powiatu sanockiego, czyniąc sobie z tego procederu stałe źródło dochodu.

Policjanci w sprawie prowadzą dalsze czynności. Przypominamy, że kupując drewno od osób prywatnych powinno się sprawdzić, czy pochodzi ono z legalnego źródła.

źródło: KPP Lesko

Forest, Idstein, 2014

foto: flickr.com/november13

16-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.