REKLAMA

ZAGÓRZ: Samochodem osobowym potrącił rowerzystkę

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Zagórzu. Samochód osobowy zderzył się z rowerzystką. Poruszająca się jednośladem 17-latka została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Wczoraj po godz. 17 na ul. Bieszczadzkiej w Zagórzu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Ford , 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierująca jednośladem 17-letnia mieszkanka powiatu sanockiego doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Zebrany na miejscu zdarzenia materiał dowodowy posłuży do ustalenia dokładnych okoliczności wypadku drogowego.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Zagórzu.

Robin Geschonneck

źródło: KPP Sanok
foto: flickr.com/Robin Geschonneck

04-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.