REKLAMA

Utrudnienia na drodze z Brzozowa do Rzeszowa. Pieszy potrącony przez autobus

LUTCZA / PODKARPACIE. Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dziś na drodze krajowej nr 19 w Lutczy. Pieszy został potrącony przez kierującego autobusem kursowym. Kierowca był trzeźwy. Potrąconego mężczyznę przewieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godz. 14. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 35-letni mężczyzna wszedł na jezdnię zza pojazdu wprost pod nadjeżdżający autobus kursowy relacji Rzeszów – Brzozów. 49-letni kierowca autobusu nie zdążył uniknąć zderzenia. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że był trzeźwy. Pieszy z obrażeniami został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie.

Przez kilkadziesiąt minut droga w tym miejscu była zablokowana. Przed godz. 15 ruch został przywrócony i odbywa się wahadłowo.

Na miejscu wypadku policjanci zabezpieczają ślady, przeprowadzają oględziny, zbierają dokumentację fotograficzną. Zgromadzony materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia jego przebiegu i przyczyn.

źródło: KWP

04-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline