REKLAMA

Utalentowana młodzież, zachwycona publiczność, pomoc i dobra zabawa. Koncert Charytatywny ILO (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku nie przestają zaskakiwać. Czwartkowy wieczór w Sanockim Domu Kultury należał wyłącznie do nich. Wszystko po to, by pomagać i nieść radość.

Wczoraj, 19 listopada na scenie Sanockiego Domu Kultury zaprezentowali się artyści-uczniowie ILO w Sanoku podczas dziewiątego już Koncertu Charytatywnego. Po raz kolejny zaskoczyli widzów talentami i pomysłami. Koncert trwał do późnych godzin, co dowodziło tylko jak szeroką gamę umiejętności posiadają uczniowie. Po raz kolejny do twórców przyłączyli się sympatycy innych szkół, m.in. Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku oraz z Liceum z Leska. Na scenie zaprezentowali się także nauczyciele ILO, tym razem nie w piosence a w tańcu ludowym.

Podczas Koncertu Charytatywnego zbierane były pieniądze, które przeznaczone zostaną na Akcję Mikołaj. Jej twórcą był Śp. ks. Wiesław Siwiec, który zapewne z dumą spogląda z góry na kolejne, coraz to większe edycje akcji.

W tym roku do akcji dołączyła także wszystkim dobrze znana trenerka personalna, absolwentka I Liceum – Ewa Chodakowska, która przekazała płyty oraz koszulki z autografem przeznaczone do licytacji. Ponad to w minioną środę przeprowadziła trening na hali sportowej przy szkole, wyciskając z sanoczan siódme poty.

Już 6 grudnia uczniowie przebrani w stroje Mikołajów, elfów, reniferów i innych bajowych postaci wyruszą do dzieci z biednych rodzin obdarowując ich zebranymi zabawkami oraz słodyczami zakupionymi właśnie z pieniędzy zebranych podczas koncertu.

Zarówno publiczność jak i uczniowie nie zawiedli. Dostarczyli dużą dawkę śmiechu i dobrej zabawy, zachęcając już do przyjścia na kolejny, jubileuszowy Koncert Charytatywny.

Red.

20-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)