REKLAMA

Sanoczanie podbijają serca Polaków. Malwina i Maciej wystąpili w programie ,,Aplauz, Aplauz” (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoczanie podbijają talent show. W sobotę sercem Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej zawładnął Miro, zaś w niedzielę w programie ,,Aplauz, Aplauz” widownię zachwyciła Malwina ze swoim wychowawcą Maciejem.

W niedzielę mogliśmy podziwiać wyjątkowy występ utalentowanego i duetu. Malwina pokazała, że jest wyjątkową wokalistką, którą wspiera wychowawca z Domu Dziecka – Maciej. Razem wykonali niebanalną piosenkę kultowego zespołu Dżem ,,Sen o Victorii”.

W zapowiedzi przed występem mówili o sobie:

Jesteśmy bardzo nietypowym duetem, śpiewamy razem od niedawna – mówił Maciej Ochęduszko.

No i nie jesteśmy ze sobą spokrewnieni, ale bardzo dobrze nam się razem śpiewa – dodała 17-letnia Malwina.

Jestem wychowawcą w Domu dziecka, prowadzę zajęcia muzyczne, jak usłyszałem jak Malwina śpiewa, od razu dostrzegłem w niej talent i zaproponowałem lekcje muzyki – przedstawiał się Maciej.

Do domu dziecka trafiłam dlatego, że tata nie żyje od trzech lat, a mama ma problem alkoholowy. Atmosfera jest bardzo przyjemna, z innymi dzieciakami się bardzo dobrze dogaduje i nawet nie odczuwam tego, że jestem tu gdzie jestem – opowiadała Malwina. – Muzyka jest dla mnie odskocznią od rzeczywistości. Jak śpiewam, to zapominam o tym, co mnie otacza. Mam taki własny zamknięty świat.

Kliknij i zobacz niezwykły duet: Malwinę i Macieja z Sanoka.

Uważam, że warto walczyć o swoje marzenia, bo wtedy każdy trud i wysiłek sprawia, że człowiek już staje się zwycięzcą – podsumowuje Malwina.

spiew

foto: Kadr z programu ,,Aplauz, Aplauz”, źródło: TVN

źródło: TVN

07-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)