REKLAMA

REGION: Tragedia pod Przeworskiem. 2-latek wpadł do beczki z deszczówką

PRZEWORSK / PODKARPACIE. Przeworscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 2-letniego dziecka. Do tragedii doszło wczoraj w jednej z podprzeworskich miejscowości. Chłopiec wpadł do beczki wypełnionej deszczówką.

Wczoraj przed godz. 14 dyżurny jednostki został poinformowany przez pogotowie ratunkowe o zachłyśnięciu się wodą 2-letniego dziecka. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, chłopiec wraz ze swoim bratem i ojcem przebywali na działce za domem. Kiedy ojciec zauważył, że nie ma jednego z synów zaczął go szukać i znalazł go w beczce na deszczówkę. Chłopiec najprawdopodobniej wpadł do niej kiedy nabierał wodę.

2-latek w wyniku zachłyśnięcia się wodą w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej chłopca nie udało się uratować.

W sprawie prowadzone są dalsze czynności, których celem jest dokładne wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

lpr31

źródło: KPP Przeworsk
foto: archiwum eSanok.pl

05-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.