REKLAMA

Opłynęła Tarnobrzeg. Gabriela Kikta cztery razy złota

TARNOBRZEG / PODKARPACIE. Kolejny świetny występ zaliczyła pływaczka sanockiego MOSiR-u. Gabriela Kikta cztery razy zwyciężyła w tarnobrzeskim Memoriale Jerzego Szczerbatego o Puchar Podkarpacia. 

Nasza reprezentantka nie dała szans rywalkom na 100 metrów stylem klasycznym i zmiennym. Najlepiej spisała się również na 50 metrów dowolnym i klasycznym. Do czterech „złotek” Gabriela dorzuciła jeszcze srebro na 100 metrów dowolnym i 50 metrów stylem motylkowym. Jadąc na te zawody nie spodziewałam się aż 4 złotych medali, a przede wszystkim wygrania finału konkurencji memoriałowej – 100 m stylem klasycznym, bo po eliminacjach byłam czwarta – skomentowała swój występ uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku, Gabriela Kikta. Poziom na zawodach był wyrównany a różnice na podium były minimalne – dodała Kikta.

Podopieczna trenera Czesława Babiarza zdradziła również plany na najbliższą przyszłość.  Teraz przygotowuję się na Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w czerwcu, a później na Ogólnopolska Olimpiadę Młodzieży w lipcu, zawody te odbędą się na długim basenie – powiedziała naszemu portalowi Gabriela.

Gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych startach!

05-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)