REKLAMA

Nie wyhamował przed przejściem. Stracił prawo jazdy

Kierujący skodą uderzył w pojazd, który zatrzymał się aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na oznakowanym przejściu. 28-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy. Za popełnione wykroczenie kierujący odpowie przed sądem.

1939049631Policjanci referatu ruchu drogowego pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Staszica w Sanoku. Z ustaleń wynika, że przed oznakowanym przejściem dla pieszych, kierujący samochodami zatrzymali się by przepuścić pieszych. Jadący kierowca skody nie wyhamował i uderzył w stojący pojazd. Siła uderzenia pchnęła samochód na przejście. W tym czasie przez przejście przechodził pieszy. Na szczęście nic mu się nie stało.

28-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego, który kierował skodą,  za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym zostało zatrzymane prawo jazdy. Za popełnione wykroczenie mężczyzna odpowie przed sądem.

KPP Sanok

09-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.