REKLAMA

Mieleccy policjanci zatrzymali ,,damskiego boksera”

MIELEC / PODKARPACIE. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy doprowadził do zatrzymania i aresztowania 25-letniego mężczyzny, podejrzanego o rozboju oraz znęcanie się fizyczne i psychiczne nad żoną. Podczas przesłuchania podejrzany przyznał się do popełnionych przestępstw.

Pod koniec listopada br. policjanci uzyskali informację o obrażeniach 34-letniej kobiety, w wyniku których trafiła do szpitala. Funkcjonariusze ustalili podczas wykonywanych czynności, że kobieta została pobita przez męża. Kilka dni później zebrany materiał dowodowy pozwolił zatrzymać 25-letniego podejrzanego o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad żoną. Policjanci ustalili, że podejrzany znęcał się nad kobietą od ponad dwóch lat, kopiąc i bijąc po twarzy i całym ciele, grożąc jej.

W toku kolejnych czynności wykonanych z udziałem zatrzymanego policjanci ustalili, że 25-letni mężczyzna pod koniec listopada br. chwycił ręką za gardło stojącego pod klatką bloku mężczyznę i trzymając w ręce nóż przyparł go do muru grożąc, że jeśli nie da mu papierosa to go zabije.

Zebrany materiał dowodowy oraz przesłuchania świadków pozwoliły przedstawić zatrzymanemu zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad żoną oraz zarzut rozboju.

W piątek na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec 25-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstw.

zatrzymanie

07-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline