REKLAMA

JUTRO: Dni Ubezpieczonego. ZUS zaprasza na bezpłatne konsultacje

SANOK / PODKARPACIE. Miesiąc październik to tradycyjnie czas, w którym corocznie organizowane są w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych „Dni Ubezpieczonego”.

Tematem przewodnim tegorocznych Dni jest „Informacja o stanie konta ubezpieczonego w ZUS”, czyli miejsca, do którego wpływają nasze składki, gdzie są co roku waloryzowane i z którego wypłacana będzie emerytura.

W ramach „Dni Ubezpieczonego”, które odbędą się 7 – 9 października 2015 r., na sali obsługi klientów w Inspektoracie ZUS w Sanoku, ul. Konarskiego 20 od godz. 9.00 do 17.00. będą dyżurować eksperci w dziedzinie ubezpieczeń społecznych.

Ta akcja informacyjno-edukacyjna pozwoli ubezpieczonym uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania w zakresie ubezpieczeń i składek oraz zapoznać się ze swoimi prawami i obowiązkami, a także z elektronicznymi usługami ZUS.

ZUS zaprasza wszystkich zainteresowanych m.in. swoją przyszłą emeryturą, wpływającymi składkami na ubezpieczenia społeczne oraz zasadami oskładkowania działalności gospodarczej. Do dyspozycji klientów przygotowane zostały stosowne publikacje i materiały informacyjne: ulotki i poradniki.

Podczas wizyty w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych będzie także możliwość założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) oraz uzyskania informacji dotyczącej wprowadzenia od stycznia 2016 roku elektronicznego zwolnienia lekarskiego, zwanego e-ZLA.

plakat-A2_dni-ubezpieczonego_printq

źródło: UM Sanok

06-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.