REKLAMA

5 kandydatur na szefa sanockiego MOSiRu w drugim konkursie

SANOK / PODKARPACIE. Pięć ofert wpłynęło do Urzędu Miasta w Sanoku w związku z drugim naborem na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. – Nie znamy szczegółów związanych z kandydatami, ponieważ koperty nie zostały jeszcze otwarte. Na środę zaplanowaliśmy zebranie komisji konkursowej – mówi Edward Olejko, wiceburmistrz Sanoka.

Wynik pierwszego konkursu opisywaliśmy tutaj:

Nie wyłoniono nowego dyrektora sanockiego MOSiRu. Będzie kolejny konkurs?

W ramach drugiego naboru, oferty można było składać do 25 czerwca. Wiadomo jedynie, że zgłosiło się pięć osób. Jak deklaruje wiceburmistrz Edward Olejko szczegóły dotyczące kandydatów nie są na razie znane, a koperty zostaną otworzone w środę, podczas zebrania komisji konkursowej, w której skład wchodzą: Edward Olejko – przewodniczący, wiceburmistrz Piotr Uruski – członek oraz sekretarz Waldemar Och – członek.

Z aplikującymi przeprowadzimy rozmowy kwalifikacyjne. Odbędą się one w najbliższych dniach, nie chcemy odwlekać sprawy – mówi szef komisji.

Zgodnie z zapowiedziami i kryteriami zawartymi w ogłoszeniu o naborze, władze miasta szukają osoby, która przede wszystkim przedstawi plan ekonomiczny zakładający osiąganie przez jednostkę większych przychodów oraz obniżenie wydatków związanych z bieżącym funkcjonowaniem MOSiRu.

Aktualnie, obowiązki dyrektora pełni Roman Mól.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Audyt pogrążył szefa MOSiRu? Dyrektor dyscyplinarnie zwolniony

Ugoda w sądzie. Nie będzie dyscyplinarki, ale odszkodowanie o połowę niższe

as1

29-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)