REKLAMA

Sportowcy na spotkaniu z burmistrzem. Uhonorowano trzech najwybitniejszych tenisistów (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W sali herbowej Urzędu Miasta Sanoka 20 stycznia br. odbyło się spotkanie noworoczne Burmistrza Miasta Sanoka z przedstawicielami klubów, stowarzyszeń i organizacji sportowych działających na terenie naszego miasta.

 

Przedstawiciele niemal wszystkich dyscyplin w Sanoku usłyszeli od burmistrza życzenia noworoczne i podziękowania za trud i pracę włożoną w reprezentowanie Sanoka na wielu arenach sportowych w całym kraju i za granicą. Głos zabrał również franciszkanin ojciec Piotr Marszałkiewicz. W słowach skierowanych do uczestników podkreślał znaczenie duchowej strony sportu i podejścia do niego.

Wprawdzie wyniki są ważne, lecz nie należy zapominać w rywalizacji o tym, że nade wszystko jesteśmy ludźmi – mówił o. Piotr.

Zebrani dzielili się opłatkiem i życzyli sobie zdrowia oraz wielu sukcesów sportowych w bieżącym roku.
Podczas spotkania prezes Sanockiego Klubu Tenisowego Waldemar Bukowski – na mocy uchwały podjętej przez SKT – uhonorował pamiątkowymi pucharami trzech najbardziej wybitnych przedstawicieli tej dyscypliny w Sanoku, Panów: Eugeniusza Czerepaniaka, Jana Kobylańskiego i Stefana Tarapackiego.

Zobacz zdjęcia

22-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)