REKLAMA

Urban opuścił Sanok. Chwedoruk i Murray wracają do zdrowia

SANOK / PODKARPACIE. Vladimir Urban nie jest już zawodnikiem Ciarko PBS Bank KH Sanok. Klub po ostatnich wzmocnieniach w formacji defensywnej rozwiązał za porozumieniem stron umowę ze słowackim obrońcą. Powoli do zdrowia wracają Justin Chwedoruk i John Murray.

 

Vladimir Urban w barwach klubu z Sanoka rozegrał 22 spotkania, w których zdobył 6 punktów za 1 gola i 5 asyst. Na ławce kar spędził 16 minut kar, a w klasyfikacji +/- wypadł na +4.

Poprawia się stan zdrowia Justina Chwedoruka i Johna Murraya. – Zarząd i sztab szkoleniowy robi wszystko, by Justin i John jak najszybciej wrócili do zdrowia. Zawodnicy mają umówione wizyty u specjalistów. Dzisiaj Justin był w Tarnowie na badaniach i nie ma już większych przeciwwskazań by niebawem za 2-3 tygodnie rozpoczął lekkie treningi. Na pewno wróci na lód, bo były obawy, że tak może się już nie stać – usłyszeliśmy w klubie.

Jeśli chodzi o Johna, to zostanie on skierowany do specjalistycznej kliniki, w której będzie tydzień przebywał na różnych zabiegach. Pomoże mu to szybciej wrócić do treningów i gry – dodali sternicy klubu.

za: hokej.net

03-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)