REKLAMA

Trwa VIII Międzynarodowe Forum Pianistyczne „Bieszczady bez granic”. Dziś koncert – maraton „Wieczór 5-kultur” TRANSMISJA NA ŻYWO

SANOK / PODKARPACIE. 1 lutego w Sanoku rozpoczęło się VIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”. Już dziś o godz. 19.00 koncert – maraton „Wieczór 5-kultur”, którego gospodarzem będzie prof. Janina Tatarska. Z koncertu zostanie przeprowadzona TRANSMISJA NA ŻYWO, przygotowana przez tvPodkarpacie.pl .

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI – POCZĄTEK O GODZ. 19.00

VIII MFP „Bieszczady bez granic” podzielone jest na dwa panele:

– FORUM PIANISTYCZNE – To unikatowy projekt edukacyjny, który uzyskał patronat Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytutu Kultury Polskiej na Słowacji i Ukrainie, Instytutu Słowackiego w Polsce. Szeroka formuła tego panelu, która łączy różne kierunki edukacji muzycznej sprawia, iż jest to innowacyjne przedsięwzięcie, umożliwiające poszerzanie wiedzy  o nurty niedostępne bądź traktowane pobieżnie w normalnym toku nauczania muzyki. Wiedza o zdrowiu muzyka, właściwej postawie i sposobach rehabilitacji oraz cała sfera z pogranicza biznesu w kulturze jest częścią składową wykładów.

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI – POCZĄTEK O GODZ. 19.00

– FESTIWAL FORUM – każda edycja przybliża dorobek innych kompozytorów, min. Chopina, Bacha, Liszta, Beethovena. W programie tegorocznego Festiwalu znajdziecie Państwo najwybitniejsze dzieła całej rodziny Mozartów. Dodatkowo program Festiwalu bogaty jest w utwory muzyki współczesnej i ich premiery oraz w oryginalne kompozycje i aranżacje jazzowe inspirowane muzyką Mozarta i Lutosławskiego.

Poprzez liczne koncerty w formie „Delegacji Muzycznej Forum” wydarzenie to dociera do szerokiego grona odbiorców w Polsce (Sanok, Krosno, Zagórz, Cisna, Kielce, Mielec, Strzyżów, Kraków, Lublin, Stalowa Wola) Słowacji (Bardejov, Koszyce) i na Ukrainie (Lwów, Drohobycz) promując w ten sposób kulturę Regionu Podkarpackiego w Polsce, na Ukrainie i na Słowacji.

Rezerwacja i sprzedaż biletów i karnetów:
– od poniedziałku do piątku, od godz. 9:00-15:00:
* w siedzibie PFRK przy ul. 3 Maja 15/3, tel. 13-46-40-344,
*w Sekretariacie PSM I i II st. w Sanoku ul. Podgórze 25, tel: 13-46-45-315
– od 02.02.2013r. w Biurze Organizacyjnym Forum,
Sanocki Dom Kultury,
ul. Mickiewicza 24,
w godz. 8:00-20:00,
tel.: 605 588 444.

BILETY I KARNETY:
1. Karnet –160 zł
2. Karnety grupowe dla młodzieży szkolnej  (powyżej 10 osób)- 100 zł
3. Bilety na poszczególne koncerty według tabelki
– dzieci do lat 6 – bezpłatnie
– dzieci i młodzież z ważną legitymacja szkolną – bilety ulgowe
– bilety grupowe (powyżej 5 osób)- w cenie biletów ulgowych

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI – POCZĄTEK O GODZ. 19.00

06-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline