REKLAMA

TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie

SANOK / PODKARPACIE. „Czas na prawdziwy test” – mówią kibice Ciarko PBS Bank KH. Przed sanockim zespołem mecze z drużynami, które do tej pory uzbierały największą ilość punktów. Już w piątek, w Arenie formę gospodarzy sprawdzą hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie. Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzi portal Esanok.pl. Początek o godzinie 17:55.

WŁĄCZ TRANSMISJĘ NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie to aktualny wicemistrz Polski. Drużyna prowadzona przez Mojmíra Trličíka, również w obecnym sezonie jest jednym z głównych kandydatów do medalu. Do tej pory, w sześciu meczach jastrzębianie zanotowali cztery zwycięstwa i dwie porażki. Z dorobkiem 12 punktów plasują się na 2. pozycji.

Zespoły z Jastrzębie i Sanoka łączy jedno. Obie drużyny, w rozgrywkach ligowych sezonu 2013/2014 przegrywały tylko z Comarch Cracovią.

Porażkę z mistrzem Polski, sanoczanie odnotowali we wtorek (1.10), ulegając 0:3. Cztery wcześniejsze potyczki, podopieczni Tomasza Demkowicza kończyli zwycięstwem. Z dorobkiem 11 punktów, hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok zajmują 4. miejsce.


Polska Hokej Liga

6. kolejka

Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie

Arena Sanok

4.10.2013

Transmisja w Esanok.pl od godziny 17:55

WŁĄCZ TRANSMISJĘ NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie


UWAGA! Transmisję będzie można oglądać także za pośrednictwem telewizorów z dostępem do internetu (wymagana aplikacja youtube) oraz poprzez przystawki do telewizora (set-top box z dostępem do aplikacji youtube), a także na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych wyposażonych w system z aplikacją youtube (np android).

Podczas transmisji, każdy kibic może oglądać powtórki akcji. Aby cofnąć się do wybranego wydarzenia lub powrócić do akcji na żywo, należy użyć klawiszy nawigacyjnych.

WŁĄCZ TRANSMISJĘ NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie

źródło: Esanok.pl

04-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.