TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – HC GKS Katowice. Tylko w Esanok.pl!

SANOK / PODKARPACIE. Po wielkich emocjach w meczu z Cracovią, czas na kolejną dawkę sportowych wrażeń! Tym razem, do Areny przyjeżdżają hokeiści HC GKS-u Katowice. Czy sanoczanie podtrzymają zwycięską passę i przedłużą ją do czterech wygranych? Przekonamy się już w piątek. Początek transmisji na żywo o godzinie 17:55. Tylko w Esanok.pl!

Czwarta drużyna ubiegłego sezonu kontynuuje serię zwycięstw na początku zmagań w nowej edycji rozgrywek. Podopieczni Tomasza Demkowicza zanotowali komplet wygranych, choć jeden punkt, sanoczanom zabrali sprzed nosa hokeiści Comarch Cracovii wyrównując stan wtorkowego meczu na zaledwie 32 sekundy przed końcem III tercji. Nie zmienia to jednak faktu, że pozostawienie na pokonanym polu drużyn z Oświęcimia, Nowego Targu i Krakowa, zapewnia dobre humory kibiców z grodu Grzegorza.

Hokeiści z Katowic mają za sobą dwie potyczki. Na inaugurację, GKS przegrał z Aksam Unią Oświęcim 1:2, ale już dwa dni później nastroje poprawiło zwycięstwo pod Wawelem z Comarch Cracovią 3:2. W ostatnich dniach, zespół wzmocniło dwóch zawodników: obrońca Pavel Kostromitin i napastnik Robert Mikes.

Polska Hokej Liga

4. kolejka

Ciarko PBS Bank KH Sanok – HC GKS Katowice

Arena Sanok

27.09.2013

Transmisja w Esanok.pl od godziny 17:55

UWAGA! Transmisję będzie można oglądać także za pośrednictwem telewizorów z dostępem do internetu (wymagana aplikacja youtube) oraz poprzez przystawki do telewizora (set-top box z dostępem do aplikacji youtube), a także na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych wyposażonych w system z aplikacją youtube (np android).

Podczas transmisji, każdy kibic może oglądać powtórki akcji. Aby cofnąć się do wybranego wydarzenia lub powrócić do akcji na żywo, należy użyć klawiszy nawigacyjnych.