REKLAMA

TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – 1928 KTH Krynica. Tylko w Esanok.pl!

SANOK / PODKARPACIE. Hokeiści w pełnym gazie. Terminarz Polskiej Hokej Ligi wciąż napięty i już dzisiaj kolejny mecz w Arenie Sanok. Gospodarze zagrają z „dream teamem”, czyli ekipą 1928 KTH Krynica. Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzi portal Esanok.pl. Początek o godzinie 17:55.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – 1928 KTH Krynica przeprowadzi portal Esanok.pl.

WŁĄCZ TRANSMISJĘHokejowa karuzela nabiera tempa. Weekend przyniósł nam wiele emocji. Rozpoczęło się nie najlepiej, ponieważ w piątek w Arenie Sanok nasza drużyna nie dała rady wicemistrzom Polski z Jastrzębia ulegając 3-6. Wg trenera Tomasza Demkowicza o przegranej w piątkowym meczu zadecydowało za dużo błędów w obronie.

Dlatego też niedzielny wyjazd na Górny Śląsk nie napawał optymizmem i przekonaniem, że sanoczanie zdołają wywalczyć punkty. Jednak po raz kolejny okazało się, że zawodnicy Ciarko PBS Bank KH Sanok tworzą zgrany i potrafiący wygrywać kolektyw. Zwycięstwo na trudnym terenie w Tychach w stosunku 5-0 sprawiło, że znowu uśmiechy pojawiły się na twarzach zawodników, trenerów i kibiców. Świetny mecz w bramce sanockiej drużyny zanotował John Murray broniąc aż 57 strzałów.

Mecz z Jastrzębiem i Tychami to już przeszłość. Teraz przed naszymi zawodnikami kolejne ciężkie spotkania. Już jutro do Sanoka przyjeżdża lider rozgrywek 1928 KTH Krynica. Pomimo tego, że krynicki zespół nie zaznał jeszcze smaku porażki w tegorocznych rozgrywkach, sytuacja w drużynie nie jest najlepsza, jeżeli nie fatalna. Szumnie zapowiadany przez prezesa PZHL projekt „dream teamu” powoli lega w gruzach.

Pensje w wysokości 3-4 tys. euro, profesjonalne kontrakty, zwrot kosztów wynajęcia mieszkań powija coraz to gęstsza mgła, z której wydaje się, nie ma wyjścia i nadziei na pozytywne zakończenie sprawy. Nie mniej zawodnicy Ciarko PBS Bank KH Sanok nie patrzą na przeciwnika, realizując założony przez zarząd i trenerów plan. Jakim wynikiem zakończy się spotkanie? Czy Kryniczanie jeszcze raz zagryzą zęby i wyjdą na lód z mocnym postanowieniem zwycięstwa?

Wszystkiego dowiemy się już jutro. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich na mecz, a dzieci do sektora dziecięcego. Jutro akcja „baloniki”.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – 1928 KTH Krynica przeprowadzi portal Esanok.pl.

WŁĄCZ TRANSMISJĘCIARKO PBS Bank KH Sanok – 1928 KTH Krynica
ARENA SANOK
8 października 2013 godzina 18:00

Ceny biletów:

12 zł – normalny
8 zł – ulgowy (kobiety, studenci oraz uczniowie z ważną legitymacją)
dzieci do lat 9 (pod opieką dorosłych, z dokumentem potwierdzającym wiek) wstęp wolny


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – 1928 KTH Krynica przeprowadzi portal Esanok.pl.

WŁĄCZ TRANSMISJĘ


źródło: Red., Wojciech Pajestka rzecznik prasowy Ciarko PBS Bank KH Sanok

foto: Tomasz Sowa

08-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.