REKLAMA

Tobiasz Bernat nie jest już zawodnikiem Ciarko PBS Bank KH Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Tobiasz Bernat nie będzie już reprezentował barw Ciarko PBS Bank KH Sanok. 30-letni napastnik nie spełnił pokładanych w nim nadziei. – Zdecydowały wyłącznie względy sportowe – usłyszeliśmy w klubie.

 

Tobiasz Bernat przepracował cały okres przygotowawczy w Sanoku, jednak w meczach sparingowych nie zanotował żadnego punktu za gola bądź asystę.

Klub w miejsce Tobiasza Bernata zamierza ściągnąć ofensywnego obrońcę zza oceanu grającego na zapleczu NHL – wyjaśniają wiceprezesi klubu.

Tobiasz Bernat podczas okresu przygotowawczego Ciarko PBS Bank KH Sanok
foto: Tomasz Sowa

Już dzisiaj w sanockiej Arenie Ciarko PBS Bank KH Sanok podejmie obecnego mistrza Polski Comarch Cracovię. Sanoczanie będą walczyć przede wszystkim o kolejne punkty ligowe, jak również o udział w rozgrywkach o Puchar Polski.

Przypomnijmy, że po pierwszych dwóch rundach ekstraligi zespoły, które zajmą pierwsze 4 miejsca w ligowej tabeli awansują do półfinału rozgrywek o Puchar Polski.

Ciarko PBS Bank KH Sanok – Comarch Cracovia 24.09.2013 – 18:00.

24-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.