REKLAMA

Nie zatrzymała się na promie, auto wpadło do rzeki (ZDJĘCIA)

KRZEMIENNA / PODKARPACIE. O sporym szczęściu może mówić mieszkanka Jabłonicy Ruskiej, która w niedzielę przed południem wjechała autem do Sanu w okolicy Krzemiennej w powiecie brzozowskim. Kobietę uratował mężczyzna obsługujący w tej miejscowości prom.

Kobieta wjeżdżając skodą favorit na prom nie zdołała zahamować. Auto wpadło do rzeki, która w tym miejscu liczy od 3 do 4 metrów głębokości. Na szczęście na pomoc kobiecie przyszedł mężczyzna, który obsługuje prom. Pontonem dopłynął do auta, które nurt rzeki znosił w dół i pomógł jej przez okno wydostać się z tonącego samochodu. Auto dryfowało około 100 metrów, aż osiadło na mieliźnie.

Wezwani na miejsce strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Brzozowie za pomocą  liny wyciągnęli  samochód na brzeg. W akcji uczestniczyli również strażacy z OSP w Dydni. Przyczyny zdarzenia wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie.

foto: KPP Brzozów

06-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.