REKLAMA

Jeff Terminesi odchodzi z Ciarko PBS

SANOK / PODKARPACIE. Jeff Terminesi nie jest już zawodnikiem Ciarko PBS Bank KH Sanok. Klub rozwiązał umowę z zawodnikiem za porozumieniem stron. – Skupiam się teraz na tym, co będzie. Jednak miło będę wspomniał pobyt w Sanokumówi sympatyczny Kanadyjczyk.

 

Każdy był miły i nie było żadnych problemów. Lubię kolegów z drużyny, życzę im powodzenia i sukcesów, jednak teraz patrzę naprzód – dodaje zawodnik, który prawdopodobnie wyląduje w Holandii.

Jeff Terminesi rozegrał 20 spotkań w barwach Ciarko PBS Bank KH Sanok notując 5 punktów za gola i cztery asysty. Na ławce kar spędził 18 minut. W klasyfikacji +/- miał +5.

Życzymy Jeffowi powodzenia w dalszej karierze. Dziękujemy, że reprezentował nasz klub. W sporcie czasem tak bywa, że nadchodzi czas rozstań. Wszystko jednak odbyło się profesjonalnie, dlatego będziemy miło wspominać tego zawodnika – mówi Waldemar Bukowski, prezes Ciarko PBS Bank.

Klub prowadzi zaawansowane rozmowy z zawodnikami, którzy wzmocniliby szeregi sanockiej drużyny. – Myślę, że do tygodnia dołączą do nas nowi zawodnicy – dodaje Maciej Bilański, wiceprezes klubu.

za: hokej.net

foto: Tomasz Sowa

22-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)