HOKEJ SANOK: W niedzielę w Sanoku mecz z Tychami. Konkursy dla kibiców

SANOK / PODKARPACIE. Przed nami kolejny weekend hokejowych emocji. Każdy kto zjawi się w niedzielny wieczór w Arenie Sanok będzie miał szansę wziąć udział w konkursie organizowanym przez Zarząd klubu. Trójka szczęśliwców która złapie piłeczki rzucane przez naszych zawodników będzie miała okazję spróbować swoich sił w hokejowym rzemiośle. Do wygrania koszulki, czapeczki oraz gadżety klubowe. Ponadto każdy z wylosowanych kto trafi do bramki z połowy lodowiska wygra bilet na najbliższe spotkanie naszej drużyny rozgrywane w Sanoku.

Również dla posiadaczy karnetów przewidzieliśmy nagrody, które będą rozlosowane w przerwach meczu. Mamy nadzieję, że kibice licznie zjawią się na niedzielnym meczu aby wesprzeć dopingiem nasz zespół. Zawodnicy bardzo oczekują Waszego wsparcia.

Przypominamy, że niedzielny mecz podobnie jak wszystkie niedzielne spotkania rozgrywane w Arenie Sanok  rozpocznie się o godzinie 17:00.