REKLAMA

Drzewo spadło na samochód. Nie żyje 36-letnia kobieta

POWIAT PRZEMYSKI / PODKARPACIE. Dziś rano doszło do tragicznego wypadku drogowego w podprzemyskich Korytnikach. Na jadący samochód osobowy spadło drzewo. Kierująca nim 36-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego zginęła na miejscu. Policjanci wspólnie z prokuratorem i strażakami pracują na miejscu zdarzenia i ustalają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło około godziny 5.30 w Korytnikach. Na jadący drogą wojewódzką 884 w stronę Przemyśla samochód marki Fiat Seicento spadło drzewo. Kierująca samochodem 36-letnia mieszkanka poniosła śmierć na miejscu.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy wspólnie z prokuratorem zabezpieczają ślady i przesłuchują świadków zdarzenia. Wszystkie te czynności mają na celu ustalenie okoliczności tego wypadku.

Funkcjonariusze z przemyskiej drogówki wyłączyli z ruchu jeden pas jezdni i zorganizowali ruch wahadłowy.

Policjanci zaoferowali rodzinie ofiary pomoc psychologiczną. W tym celu nawiązali kontakt z dyrekcją Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Powiatu Przemyskiego i ustalili, że psycholodzy niezwłocznie nawiążą kontakt z pokrzywdzona rodziną.

KMP Przemyśl

28-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline