REKLAMA

Cykl wakacyjnych wycieczek „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK”

SANOK / PODKARPACIE. Już wkrótce wakacje a wraz z nimi ósma edycja cyklu wycieczek pod nazwą „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK”. Organizatorem tej letniej akcji od wielu lat jest Oddział PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku, oraz działające przy nim Koło Przewodników Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Wycieczek.

Rok ten dla prowadzących jest wyjątkowy ponieważ uchwałą Zarządu Głównego PTTK został ustanowiony w Towarzystwie: ROKIEM PRZEWODNIKÓW TURYSTYCZNYCH! W każdą niedzielę lipca i sierpnia przewodnicy z pod znaku PTTK zapraszają mieszkańców naszego miasta i jego gości na wspólne wędrowanie po najciekawszych okolicach Sanoka. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie ponieważ w bogatej ofercie znajdują się wycieczki piesze, rowerowe, oraz kajakowe. Wszelkie informacje na temat organizowanych wycieczek, ich zapowiedzi oraz fotorelacje znajdą Państwo na stronie internetowej eSanok.pl który objął akcję swym patronatem. Szczegółowe informacje również na stronie organizatora (pod adresem: www.pttk.sanok.pl) oraz w piśmie samorządowym „Tygodnik Sanocki”.

Biuro Oddziału PTTK w Sanoku zaprasza również na weekendowe wycieczki turystyczno-krajoznawcze po najciekawszych miastach Polski i sąsiednich krajów (w tym przejazd koleją, kąpiele termalne) oraz wycieczki górskie w Karpaty Ukraińskie.

PTTK Sanok

28-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)