REKLAMA

AKTUALIZACJA: Zderzenie seata z tirem w Domaradzu (NOWE ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. W środę, na krajowej „dziewiątce” w Domaradzu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Czołowo zderzył się tam osobowy seat z tirem. 25 – letni kierowca seata został przewieziony do szpitala. Kierowcy podróżowali sami. Jak ustalili policjanci byli trzeźwi.

W środę, przed godz. 6 brzozowscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 9 w Domaradzu. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierowca seata, 24-letni mieszkaniec Brzozowa, wyprzedzając opla stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarową scanią. W skutek tego zderzenia samochód ciężarowy znalazł się w przydrożnym rowie. Ponadto uszkodzeniu uległ również opel, którego wyprzedzał kierujący seatem. Kierowcy podróżowali sami. Jak ustalili policjanci byli trzeźwi.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał 25-letni kierowca seata. Został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał pod opieką lekarzy.

Na miejscu funkcjonariusze pracowali ponad cztery godziny. Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i ustalili świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli na ustalenie jego przyczyn i okoliczności.

źródło: KPP Brzozów

15-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.