KOSZYKÓWKA: Przegrać wygrany mecz. „Szklany Team” na tarczy po spotkaniu w Koszalinie (VIDEO)

KROSNO / PODKARPACIE. Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się żaden z kibiców Miasta Szkła Krosno. Podopieczni Michała Barana podbudowani wyjazdowym zwycięstwem z Polpharmą pojechali do Koszalina z wolą zwycięstwa.

Od pierwszej kwarty meczu przeciwko akademikom wszystko szło po myśli „Szklanego Teamu”. Na niespełna minutę do końca 3 kwarty krośnianie prowadzili z gospodarzami nawet 13 punktami. Po wygraniu trzech kwart meczu i prowadzeniu 10 punktami, na  osiem minut do końca pojedynku, kibice biało-zielonych byli prawie pewni 2 z rządu wyjazdowego zwycięstwa swoich ulubieńców. Niestety nasz zespół w kolejnych minutach kwarty zagrał bardzo słabo, pozwalając koszykarzom AZS-u odrobić całość strat i odebrać sobie zwycięstwo. Ostatecznie koszykarze Miasta Szkła Krosno ulegli akademikom z Koszalina 89:84.

AZS Koszalin – Miasto Szkła Krosno 89:84 (15:17, 24:27, 18:21, 32:19)

Punkty Miasta Szkła: Pinkston 21, Jakóbczyk 13, Mustapić 12, Hajrić 10, Lejasmeiers 10, Alexis 8, Gaddefors 4, Oczkowicz 3, Sroka 2, Grochowski 1.